Dodací podmínky

Účtování dopravného:

Objednávka do 5000,- bez DPH - Dopravné 80,- bez DPH
Objednávka nad 5000,- bez DPH - Dopravné zdarma!

Obchodní podmínky internetového obchodu eAdam se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficialních distributorů pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.

Dodání zboží a lhůty
Zboží uvedené jako skladem je standardně
expedováno do 1 pracovního dne.  U méně běžného nebo hůře dostupného zboží však tato lhůta nemůže být zaručena, neboť závisí na dalších distributorech a dovozcích. V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty může zákazník stornovat objednávku telefonicky nebo e-mailem bez jakýchkoli sankcí z naší strany.
Zboží je k Vám dopraveno přepravní společností PPL. V případě, že nebudete řidičem zastiženi, budete mít ve schránce oznámení. Je lépe zvolit místo dodání na adresu, kde budete během dne k zastižení. Nepředané zboží je u přepravní společnosti uloženo 10 dnů, během kterých si můžete domluvit termíny dodání.

Objednání zbo
ží
Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami eShopu
eAdam. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému eshopu. Pokud neobdržíte kopii objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.
Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem.
Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

Storno objednávky:


Storno objednávky ze strany nakupujícího
Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je stav objednávky přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodávající nárok na náhradu škody, především nákladů spojených s expedicí zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího
Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O stornu objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

Zp
ůsoby platby:
Dobírka - při obdržení zboží provedete platbu řidiči přepravní společnosti.
Spedice - při platbě předem na náš účet (628935063/0800)

Informace o objednávkách:
e-mail: info@eadam.cz
tel.: +420603481575